Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin Adana'ya uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Mağazamızda aldığınız ürünlerin toplamı 130 ₺'yi geçmesi halinde kargo ücreti yansıtılmamaktadır. 130 ₺'nin altındaki tüm siparişleriniz  sabit 12.00 ₺ olarak ücretlendirilecektir.

Kapıda ödeme seçeneği ile verilen siparişlerde ilave kapıda ödeme ücreti 12 ₺'dir.

Değişimi talep edilen ürünler adresimize anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo ile ücretsiz olarak gönderilebilmektedir.

Değişimi tamamlanan ürünlerin tekrar müşteriye gönderilmesi durumunda kargo masrafı ''alıcı'' tarafından karşılanacaktır.

İadesi talep edilen ürünün kargo masrafı alıcı tarafından karşılanacaktır. İade işlemlerinde anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo'nun tercih edilmesi durumunda gönderim ücreti 12 TL'dir.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Taç Medikal Giyim on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda;

 

 

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en fazla 7 (yedi) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarih arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.